Santa Caterina Apartment By Wonderful Italy

  • 55 м²
  • 1 спальня
  • 1 ванна кімната

Santa Caterina Apartment By Wonderful Italy Bologna розташовані майже за 20 хвилин пішки від площі Маджоре. Апартаменти розташовані на відстані 2.1 км від залізничного вокзалу Bologna Centrale та біля автовокзалу Porta Saragozza - Frassin.

З вікон апартаментів відкривається вид на місто. До послуг гостей балкон і вітальня. Це помешкання оснащене ванною кімнатою, в якій є фен і банні рушники. Крім того, є біде, душ без піддона і окремий туалет.

Апартаменти також пропонують гостям доступ до тенісного центру, що ще більше розширює їхні можливості. Тераса - чудове місце, де можна пообідати та насолодитися напоями.

Поряд зі зручностями для самостійного приготування їжі, такими як повністю обладнана кухня, Santa Caterina Apartment By Wonderful Italy пропонують гостям обідню зону, де вони можуть насолодитися їжею.

Фонтан Нептуна розміщений в межах 18 хвилин пішої прогулянки від апартаментів, а Болонья ім. Гульєльмо Марконі - за 15 хвилин їзди на автомобілі. Музей Palazzo Albergati знаходиться поблизу цього помешкання. В межах 1.6 км від Santa Caterina Apartment By Wonderful Italy знаходиться Собор Святого Петра.

Бракує варіантів?
Check Top hotels near Santa Caterina Apartment By Wonderful Italy Болонья
Altana Sul Tetto
Ціна лише для моб. пристроїв

Altana Sul Tetto

9.1
Блискуче 71 відгук
144 м від помешкання
USD 245 USD 221
за ніч
Nosadella Mezzanine By Wonderful Italy
Ціна лише для моб. пристроїв

Nosadella Mezzanine By Wonderful Italy

6.1
Дуже добре 10 відгуків
154 м від помешкання
USD 128 USD 115
за ніч
Casa Caterina Centro Storico Bologna
Ціна лише для моб. пристроїв

Casa Caterina Centro Storico Bologna

8.6
Відмінно 101 відгук
168 м від помешкання
USD 164 USD 148
за ніч
    Як проїхати до готелю

    Аеропорти

    Аеропорт Болонья ім. Гульєльмо Марконі
    8 км

    Залізничні вокзали

    Bologna Central Station
    1.7 км

    Зручності

    Інтернет

    • Wi-Fi

    Паркінг

    • Паркування

    На кухні

    • Кухонне приладдя

    В номерах

    • Кондиціонер
    • Опалення
    • Тераса
    • Набір для приготування чаю/кави
    • Обідній стіл

    У ванній кімнаті

    • Пральна машина
    • Безкоштовні туалетно-косметичні засоби

    Основні зручності

    • Куріння на території заборонено
    • Вогнегасники

    Домашні тварини

    • Розміщення з домашніми тваринами заборонено !

    Важлива інформація

    Реєстрація заїзду: з 15:00 до 20:00
    Реєстрація виїзду: до 10:00
    Номер ліцензії037006-AT-03358,IT037006C22M9T6ON8
    Часті питання
    • ❓
      У Santa Caterina Apartment By Wonderful Italy можна розмістити домашніх тварин?
      У Santa Caterina Apartment By Wonderful Italy не є дружелюбним до домашніх тварин.
    • ❓
      У цій квартирі є кухня?
      В цій квартирі гості знайдуть обладнану кухню з кавоваркою, холодильником і духовкою.
    • ❓
      Квартира Santa Caterina Apartment By Wonderful Italy розташована біля залізничного вокзалу?
      Залізничний вокзал Bologna Centrale розташований на відстані 2.1 км від квартири Santa Caterina Apartment By Wonderful Italy.

    Розташування

    Map
    Поблизу

    Аеропорти

    Аеропорт Болонья ім. Гульєльмо Марконі
    8 км

    Залізничні вокзали

    Bologna Central Station
    1.7 км

    Пам'ятки поблизу

    Ресторани неподалік

    Галерея

    Відгуки

    Відгуків поки немає :(

    Якщо ви зупинялися в цьому готелі, поділіться своїм досвідом з нами, будь ласка

    Написати відгук

    Написати відгук

    Час поїздки

    Ваша оцінка

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Дуже погано
    Відмінно

    Ваші дані

    Звідки ви?
    Спасибі! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом. Ваш відгук буде опублікований незабаром.
    Перейти до відгуків
    Відгук не надіслано.

    Зв'яжіться з нами

    Якщо вам потрібно забронювати більше 4-х номерів, зробіть запит на групове бронювання.
    Ваші дані
    Тема
    Повідомлення
    Santa Caterina Apartment By Wonderful Italy Болонья

    Показати на карті:

    Визначні місця
    Рекомендовані ресторани
    Громадський транспорт
    Дякуємо за ваш відгук
    Дякуємо, що підписалися
    Закрити